fbpx

Zarząd

 

Radosław Majdan – Prezes Zarządu

Posiada wykształcenie średnie, były piłkarz, wychowanek i wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin występujący na pozycji bramkarza. Dwukrotny Mistrz Polski. Reprezentant Polski i uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Korei Południowej i Japonii w 2002 r. Podczas swojej kariery piłkarskiej oprócz Pogoni Szczecin grał także w Göztepe SK (Turcja), PAÓK Saloniki (Grecja), Bursaspor Kulübü (Turcja), Ashdod SC (Izrael), Wisła Kraków i Polonia Warszawa.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej był m.in. trenerem bramkarzy oraz dyrektorem sportowym i rzecznikiem prasowy w Polonii Warszawa (właścicielem klubu był Józef Wojciechowski – prezes JW Construction S.A.). W latach 2006–2009 był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Wystąpił jako model w kampanii reklamowej perfum dla mężczyzn włoskiej marki Tonino Lamborghini.

W 2011 r. stworzył własną linię perfum Vabun. Od 2012 r. jest ambasadorem eleganckiej marki ubraniowej Pako Lorente. Ceniony komentator sportowy i telewizyjny. Obecnie zajmuje się także rozwojem i promocją przedsięwzięć deweloperskich spółki JW Construction S.A.